Duvar Saatleri

Modern 3D Oturma Odası Duvar Saati Modeli

Modern 3D Oturma Odası Duvar Saati Modeli

Modern 3D Oturma Odası Duvar Saati Modeli

Ürün özelliği :Antik Stil
Ürün malzemesi :PVCMotivity
Ekran Türü :Mekanik Ekran
Uzunluk:300 mm
Şekli :Dairesel
Ağırlık :400g
Gövde Malzemesi :Plastik
Yerleştirme :Oturma odasında kullanılabilir
Saatin Tipi :9 mm Sac

Oturma odası duvar saatinin çapı 30 cm’dir. Saatin özelliği antik stil dir. Duvar saati modelinin ekranı ise mekanik ekrandır. Tipi ise iğnedir.Saat uzunluğu 300 mm ve ağırlığı ise 400 gr’dır. Saat üretimi ise plastikten yapılmışdır. Bu saat su damlaçıklı bir duvar saatidir.

Modern 3D Oturma Odası Duvar Saati Modeli

Bir evin dekorasyonunun güzel olması için renk seçerken dikkatli olunmalıdır. Evin en önemli kısımları dekorlarıdır. Ev dekorları çok sayıda mağaza da satılmaktadır. Evinize hoş bir görünüm sağlamak istiyorsanız mutlaka dekor seçimini iyi yapmanız gerekmektedir. Evde olmazsa olmaz ve dekorlardan 1’de duvar saatleri olacaktır duvar saati modelleri her evin salonunda duvar saati olması gerekir. Sizin için sadece salon duvar saatleri değil Her odaya uygun duvar saatleri üretiyoruz. Mutfak duvar saatleri, oturma odası duvar saatleri, bahçe duvar saatleri, istasyon duvar saatleri, ferforje duvar saatleri, ahşap duvar saatlerini ve daha fazlasını üretiyoruz veya bilgisayar programlarında çizdiğiniz bir duvar saatini bile üretebiliriz.

Binlerce duvar saati modelleri arasından en iyilerini sizlere gösterebilmek için azimle duvar saatlerini araştırmakta ve duvar saati modellerini sitemizde sergilemekteyiz. Yeni evlenenler için ev dekorasyonu çok önemlidir. Özellikle yeni evlenen hanımlar evlerini kendi zevkine göre süslemek isterler.Her evlenen kadın evindeki duvar saatinin güzel görünmesini ister.Bir evde olmazsa olmazlardan biri de duvar saatidir. Duvar saati olan bir odayla duvar saati olmayan bir oda arasında çok fark vardır. Duvar saati olmayan bir odanın dekorasyonu tam değildir. Duvar saati odanın dekorasyonunu tamamlayan çok önemli bir aksesuardır.

3d-duvar-saati-modelleri ev-dekorasyon-3d-duvar-oturma-odas-dekor-sessiz dekor-sessiz-duvar-saati ev-dekorasyon-3d

 

Bir önceki yazımız olan 3d Ahşap Romen Rakamlı Duvar Saati Modeli başlıklı makalemizde 3d ahsap roma rakamli duvar saati modeli, ahsap saatler ve duvar saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ